HCMA1707-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA1707-4R7-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCMA1707-4R7-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7UH 27A 4.72 MOHM
lomakkeissa: HCMA1707-4R7-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • Viesti
HCMA1707-4R7-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCMA1707-4R7-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 27A 4.72 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 47237 pcs Tietolomake HCMA1707-4R7-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm)
suojaus Shielded Sarja HCMA1707
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4573-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 27A 4.72 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.72 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 27A Nykyinen - värikylläisyys 24A