HCMA1707-680-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA1707-680-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCMA1707-680-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 68UH 5.2A 85 MOHM SMD
lomakkeissa: HCMA1707-680-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • Viesti
HCMA1707-680-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCMA1707-680-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 68UH 5.2A 85 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42455 pcs Tietolomake HCMA1707-680-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm)
suojaus Shielded Sarja HCMA1707
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4574-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 68µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 68µH Shielded Wirewound Inductor 5.2A 85 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 85 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5.2A Nykyinen - värikylläisyys 6.5A