HCMA1707-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCMA1707-1R5-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCMA1707-1R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 40A 2.15 MOHM
lomakkeissa: HCMA1707-1R5-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
HCMA1707-1R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCMA1707-1R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 40A 2.15 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23024 pcs Tietolomake HCMA1707-1R5-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm)
suojaus Shielded Sarja HCMA1707
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4568-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.5µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 40A 2.15 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.15 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 40A Nykyinen - värikylläisyys 40A