LDS0705-470M-R
EatonEaton
LDS0705-470M-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDS0705-470M-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 1.21A 158 MOHM
lomakkeissa: LDS0705-470M-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
3000 pcs
  • Viesti
LDS0705-470M-R: n tekniset tiedot
Osa numero LDS0705-470M-R Valmistaja Eaton
Kuvaus FIXED IND 47UH 1.21A 158 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 188775 pcs Tietolomake LDS0705-470M-R.pdf
Jännite - Breakdown - Käyttö Shielded
Tyyppi Wirewound Koko / Dimension 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Sarja LDS0705 RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Arvioinnit - Polarisaatio Nonstandard
Muut nimet 513-1449-2
LDS0705470MR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero LDS0705-470M-R Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm)
Laitteiston tyyppi 47µH Taajuus - Testi -
Taajuus - Self Resonant 158 mOhm Laajennettu kuvaus 47µH Shielded Wirewound Inductor 1.21A 158 mOhm Nonstandard
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Halkaisija - Olkapää -
Kuvaus FIXED IND 47UH 1.21A 158 MOHM Viiveaika 100kHz
DC Resistance (DCR) 1.18A Nykyinen arvostelu 1.21A