LDS0705-4R7M-R
EatonEaton
LDS0705-4R7M-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDS0705-4R7M-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7UH 3.32A 21 MOHM
lomakkeissa: LDS0705-4R7M-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
3000 pcs
  • Viesti
LDS0705-4R7M-R: n tekniset tiedot
Osa numero LDS0705-4R7M-R Valmistaja Eaton
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 3.32A 21 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 164000 pcs Tietolomake LDS0705-4R7M-R.pdf
Jännite - Breakdown - Käyttö Shielded
Tyyppi Wirewound Koko / Dimension 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Sarja LDS0705 RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Arvioinnit - Polarisaatio Nonstandard
Muut nimet 513-1445-2
LDS07054R7MR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero LDS0705-4R7M-R Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm)
Laitteiston tyyppi 4.7µH Taajuus - Testi -
Taajuus - Self Resonant 21 mOhm Laajennettu kuvaus 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 3.32A 21 mOhm Nonstandard
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Halkaisija - Olkapää -
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 3.32A 21 MOHM Viiveaika 100kHz
DC Resistance (DCR) 3.53A Nykyinen arvostelu 3.32A