LDS0705-820M-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDS0705-820M-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82UH 850MA 323 MOHM
lomakkeissa: LDS0705-820M-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
LDS0705-820M-R: n tekniset tiedot
Osa numero LDS0705-820M-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 82UH 850MA 323 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 143436 pcs Tietolomake LDS0705-820M-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
suojaus Shielded Sarja LDS0705
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 82µH Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Shielded Wirewound Inductor 850mA 323 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 323 mOhm Nykyinen arvostelu 850mA
Nykyinen - värikylläisyys 870mA