MPI2520R1-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI2520R1-R47-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPI2520R1-R47-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 4.5A 24 MOHM SMD
lomakkeissa: MPI2520R1-R47-R.pdf
  • Viesti
MPI2520R1-R47-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPI2520R1-R47-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 470NH 4.5A 24 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2930 pcs Tietolomake MPI2520R1-R47-R.pdf
Tyyppi Multilayer Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
suojaus Shielded Sarja MPI2520
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 1008 (2520 Metric)
Muut nimet 283-4476-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Metal Composite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Multilayer Inductor 4.5A 24 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 24 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 4.5A Nykyinen - värikylläisyys 4.8A