MPI4012V2-R47-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4012V2-R47-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPI4012V2-R47-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 6A 21 MOHM SMD
lomakkeissa: 1.MPI4012V2-R47-R.pdf2.MPI4012V2-R47-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
MPI4012V2-R47-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPI4012V2-R47-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 470NH 6A 21 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 123448 pcs Tietolomake 1.MPI4012V2-R47-R.pdf2.MPI4012V2-R47-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.160" L x 0.171" W (4.06mm x 4.35mm)
suojaus Shielded Sarja MPI40-V2
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Metal Composite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 470nH Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
Taajuus - Self Resonant 106MHz Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Shielded Wirewound Inductor 5.6A 23 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 23 mOhm Max Nykyinen arvostelu 5.6A
Nykyinen - värikylläisyys 6.8A