MPI4012V2-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
MPI4012V2-1R5-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MPI4012V2-1R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 3.25A 75 MOHM
lomakkeissa: 1.MPI4012V2-1R5-R.pdf2.MPI4012V2-1R5-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
MPI4012V2-1R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero MPI4012V2-1R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 3.25A 75 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 124927 pcs Tietolomake 1.MPI4012V2-1R5-R.pdf2.MPI4012V2-1R5-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.160" L x 0.171" W (4.06mm x 4.35mm)
suojaus Shielded Sarja MPI40-V2
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Metal Composite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 1.5µH Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
Taajuus - Self Resonant 63MHz Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 3.3A 66 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 66 mOhm Max Nykyinen arvostelu 3.3A
Nykyinen - värikylläisyys 4.3A