SD3114-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD3114-220-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 430MA 821 MOHM
lomakkeissa: SD3114-220-R.pdf
  • Viesti
SD3114-220-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD3114-220-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 22UH 430MA 821 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 70078 pcs Tietolomake SD3114-220-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 22µH Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Wirewound Inductor 430mA 821 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 821 mOhm Nykyinen arvostelu 430mA
Nykyinen - värikylläisyys 530mA