SD3114-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD3114-3R3-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 950MA 167 MOHM
lomakkeissa: SD3114-3R3-R.pdf
  • Viesti
SD3114-3R3-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD3114-3R3-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 950MA 167 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 82337 pcs Tietolomake SD3114-3R3-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 3.3µH Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 950mA 167 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 167 mOhm Nykyinen arvostelu 950mA
Nykyinen - värikylläisyys 1.38A