SD3114-221-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD3114-221-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220UH 140MA 7.67 OHM
lomakkeissa: SD3114-221-R.pdf
  • Viesti
SD3114-221-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD3114-221-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 220UH 140MA 7.67 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 74139 pcs Tietolomake SD3114-221-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 220µH Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 220µH Shielded Wirewound Inductor 140mA 7.67 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7.67 Ohm Nykyinen arvostelu 140mA
Nykyinen - värikylläisyys 170mA