SD3812-1R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD3812-1R2-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 1.71A 66 MOHM
lomakkeissa: SD3812-1R2-R.pdf
  • Viesti
SD3812-1R2-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD3812-1R2-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 1.71A 66 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3122 pcs Tietolomake SD3812-1R2-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
suojaus Shielded Sarja SD38
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 1.2µH Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.71A 66 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 66 mOhm Nykyinen arvostelu 1.71A
Nykyinen - värikylläisyys 2.33A