SD3812-3R3-R
Tuote-esittely
Osa numero: SD3812-3R3-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 1.1A 159 MOHM
lomakkeissa: SD3812-3R3-R.pdf
  • Viesti
SD3812-3R3-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD3812-3R3-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 1.1A 159 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3303 pcs Tietolomake SD3812-3R3-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 3.3µH Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 159 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 159 mOhm Nykyinen arvostelu 1.1A
Nykyinen - värikylläisyys 1.4A