SD3812-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD3812-330-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 399MA 1.212 OHM
lomakkeissa: SD3812-330-R.pdf
  • Viesti
SD3812-330-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD3812-330-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 33UH 399MA 1.212 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3987 pcs Tietolomake SD3812-330-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 33µH Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Shielded Wirewound Inductor 399mA 1.212 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.212 Ohm Nykyinen arvostelu 399mA
Nykyinen - värikylläisyys 432mA