SD3812-4R7-R
Tuote-esittely
Osa numero: SD3812-4R7-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7UH 870MA 256 MOHM
lomakkeissa: SD3812-4R7-R.pdf
  • Viesti
SD3812-4R7-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD3812-4R7-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 870MA 256 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3193 pcs Tietolomake SD3812-4R7-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±15%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 4.7µH Korkeus - Istuva (Max) 0.047" (1.20mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 870mA 256 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 256 mOhm Nykyinen arvostelu 870mA
Nykyinen - värikylläisyys 1.13A