SD6020-180-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD6020-180-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 18UH 1.1A 210 MOHM SMD
lomakkeissa: SD6020-180-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2600 pcs
  • Viesti
SD6020-180-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD6020-180-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 18UH 1.1A 210 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 91366 pcs Tietolomake SD6020-180-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
suojaus Shielded Sarja SD6020
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 18µH Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 18µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 210 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.1A
Nykyinen - värikylläisyys 850mA