SD6020-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD6020-220-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD6020-220-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 940MA 290 MOHM
lomakkeissa: SD6020-220-R.pdf
  • Viesti
SD6020-220-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD6020-220-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 22UH 940MA 290 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 103673 pcs Tietolomake SD6020-220-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Muut nimet 513-1467-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Wirewound Inductor 940mA 290 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 940mA Nykyinen - värikylläisyys 800mA