SD8350-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD8350-330-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 1.4A 125 MOHM SMD
lomakkeissa: SD8350-330-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
  • Viesti
SD8350-330-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD8350-330-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 33UH 1.4A 125 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 72937 pcs Tietolomake SD8350-330-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
suojaus Shielded Sarja SD8350
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 33µH Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 125 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 125 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.4A
Nykyinen - värikylläisyys 2.2A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SD8350-6R8-R
SD8350-6R8-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 3.9A 25 MOHM SMD
Varastossa: 77520 pcs
ladata: SD8350-6R8-R.pdf
RFQ
SD8350-150-R
SD8350-150-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 15UH 2.3A 53 MOHM SMD
Varastossa: 63669 pcs
ladata: SD8350-150-R.pdf
RFQ
SD840-B
SD840-B
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 40V 8A AXIAL