SD8350-470-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD8350-470-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD8350-470-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 1.3A 150 MOHM SMD
lomakkeissa: SD8350-470-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Viesti
SD8350-470-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD8350-470-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 47UH 1.3A 150 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 80498 pcs Tietolomake SD8350-470-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
suojaus Shielded Sarja SD8350
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1505-2
SD8350470R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.177" (4.50mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 150 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.3A Nykyinen - värikylläisyys 1.8A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SD8350-1R8-R
SD8350-1R8-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 1.8UH 5.5A 14 MOHM SMD
Varastossa: 75256 pcs
ladata: SD8350-1R8-R.pdf
RFQ
SD840-B
SD840-B
valmistajat: Diodes Incorporated
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 40V 8A AXIAL
Varastossa: 3380 pcs
ladata:
RFQ
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 3.9A 25 MOHM SMD
ladata: SD8350-6R8-R.pdf
SD840-T
SD840-T
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 40V 8A DO201AD