SD8350-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SD8350-220-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SD8350-220-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 1.8A 75 MOHM SMD
lomakkeissa: SD8350-220-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Viesti
SD8350-220-R: n tekniset tiedot
Osa numero SD8350-220-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 22UH 1.8A 75 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 75594 pcs Tietolomake SD8350-220-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
suojaus Shielded Sarja SD8350
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1504-2
SD8350220R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 75 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.8A Nykyinen - värikylläisyys 2.6A