SDQ25-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-1R5-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SDQ25-1R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 1.35UH SMD
lomakkeissa: SDQ25-1R5-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2900 pcs
  • Viesti
SDQ25-1R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero SDQ25-1R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 1.35UH SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 66976 pcs Tietolomake SDQ25-1R5-R.pdf
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
suojaus Shielded Sarja SDQ
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä kelat 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssi - kytketty sarjaan 5.41µH Induktanssi - kytketty rinnakkain 1.35µH
Korkeus 0.098" (2.50mm) Yksityiskohtainen kuvaus Shielded 2 Coil Inductor Array 5.41µH Inductance - Connected in Series 1.35µH Inductance - Connected in Parallel 28.3 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 2.97A Nonstandard
DC-vastus (DCR) - sarja 113 mOhm DC-vastus (DCR) - rinnakkainen 28.3 mOhm
Nykyinen saturaatio - sarja 1.73A Nykyinen kylläisyys - rinnakkain 3.46A
Virta-arvo - sarja 1.49A Nykyinen Rating - Parallel 2.97A