SDQ25-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
SDQ25-330-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SDQ25-330-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 33.8UH SMD
lomakkeissa: 1.SDQ25-330-R.pdf2.SDQ25-330-R.pdf
  • Viesti
SDQ25-330-R: n tekniset tiedot
Osa numero SDQ25-330-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 33.8UH SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 63431 pcs Tietolomake 1.SDQ25-330-R.pdf2.SDQ25-330-R.pdf
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
suojaus Shielded Sarja SDQ
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 283-4243-2
SDQ25-330-R-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä kelat 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssi - kytketty sarjaan 135.2µH
Induktanssi - kytketty rinnakkain 33.8µH Korkeus 0.098" (2.50mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Shielded 2 Coil Inductor Array 135.2µH Inductance - Connected in Series 33.8µH Inductance - Connected in Parallel 379.5 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 812mA Nonstandard DC-vastus (DCR) - sarja 1.52 Ohm
DC-vastus (DCR) - rinnakkainen 379.5 mOhm Nykyinen saturaatio - sarja 346mA
Nykyinen kylläisyys - rinnakkain 692mA Virta-arvo - sarja 406mA
Nykyinen Rating - Parallel 812mA