VPH2-0066-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
VPH2-0066-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VPH2-0066-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus INDUCT ARRAY 6 COIL 6.6UH SMD
lomakkeissa: VPH2-0066-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
600 pcs
900 pcs
1500 pcs
  • Viesti
VPH2-0066-R: n tekniset tiedot
Osa numero VPH2-0066-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus INDUCT ARRAY 6 COIL 6.6UH SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21076 pcs Tietolomake VPH2-0066-R.pdf
Toleranssi - Koko / Dimension 0.642" L x 0.661" W (16.30mm x 16.80mm)
suojaus Unshielded Sarja VERSA-PAC®
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 12-SMD Muut nimet 283-3670-2
VPH2-0066
VPH2-0066-ND
VPH2-0066-R-ND
VPH20066R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä kelat 6
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.307" (7.80mm)