218-12LPST
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
218-12LPST Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 218-12LPST
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
lomakkeissa: 218-12LPST.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
1020 pcs
5010 pcs
  • Viesti
218-12LPST: n tekniset tiedot
Osa numero 218-12LPST Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 49553 pcs Tietolomake 218-12LPST.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 24VDC
päättyminen Style Gull Wing Sarja 218
Piki 0.050" (1.27mm), Half Pakkaus Tube
Muut nimet 218012LPST
21812LPST
CT21812LPST
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Surface Mount
mekaaninen Life - Pituus 0.646" (16.41mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Board 0.104" (2.65mm)
ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Sähköinen Life 1,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC Nykyinen arvostelu 25mA
Yhteydenotto Material Beryllium Copper Yhteydenotto Finish Gold
Piiri SPST Body Material -
Actuator Type Slide (Standard) toimilaite Level Flush, Recessed
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
218-12LPSJR
218-12LPSJR
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Varastossa: 70065 pcs
ladata: 218-12LPSJR.pdf
RFQ
218-12LPSTJF
218-12LPSTJF
Varastossa: 78952 pcs
ladata: 218-12LPSTJF.pdf
RFQ
218-12LPSJF
218-12LPSJF
ladata: 218-12LPSJF.pdf
218-12LPSTJR
218-12LPSTJR
ladata: 218-12LPSTJR.pdf
218-12LPSTJRF
218-12LPSTJRF
ladata: 218-12LPSTJRF.pdf
218-12LPSTJ
218-12LPSTJ
ladata: 218-12LPSTJ.pdf
218-12LPSTF
218-12LPSTF
ladata: 218-12LPSTF.pdf
218-12LPSTR
218-12LPSTR