218-12LPSTJRF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 218-12LPSTJRF
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
lomakkeissa: 218-12LPSTJRF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
218-12LPSTJRF: n tekniset tiedot
Osa numero 218-12LPSTJRF Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 65955 pcs Tietolomake 218-12LPSTJRF.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 24VDC
päättyminen Style J Lead Sarja 218
Piki 0.050" (1.27mm), Half Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet 218012LPSTJRF
21812LPSTJRF
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life -
Pituus 0.646" (16.41mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.106" (2.70mm) ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
Sähköinen Life 1,000 Cycles Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
Nykyinen arvostelu 25mA Yhteydenotto Material Beryllium Copper
Yhteydenotto Finish Gold Piiri SPST
Body Material - Actuator Type Slide (Standard)
toimilaite Level Flush, Recessed
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
218-2
218-2"X60YD
valmistajat: 3M
Kuvaus: TAPE FINE LINE GREEN 2"X 60YDS
Varastossa: 2378 pcs
ladata: 218-2"X60YD.pdf
RFQ
218-12LPSTJR
218-12LPSTJR
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V