218-12LPSTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 218-12LPSTR
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
lomakkeissa: 218-12LPSTR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
218-12LPSTR: n tekniset tiedot
Osa numero 218-12LPSTR Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 65019 pcs Tietolomake 218-12LPSTR.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 24VDC
päättyminen Style Gull Wing Sarja 218
Piki 0.050" (1.27mm), Half Pakkaus Tape & Reel (TR)
Muut nimet 218012LPSTR Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Surface Mount
mekaaninen Life - Pituus 0.646" (16.41mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Board 0.104" (2.65mm)
ominaisuudet Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal Sähköinen Life 1,000 Cycles
Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC Nykyinen arvostelu 25mA
Yhteydenotto Material Beryllium Copper Yhteydenotto Finish Gold
Piiri SPST Body Material -
Actuator Type Slide (Standard) toimilaite Level Flush, Recessed
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
218-12LPST
218-12LPST
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V