221ADA10
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
221ADA10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 221ADA10
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 50V
lomakkeissa: 221ADA10.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
48 pcs
96 pcs
144 pcs
288 pcs
528 pcs
1008 pcs
5040 pcs
  • Viesti
221ADA10: n tekniset tiedot
Osa numero 221ADA10 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 50V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45844 pcs Tietolomake 221ADA10.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 50VDC
päättyminen Style PC Pin Sarja 221
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tube
Muut nimet CT3080 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 20,000 Steps
Pituus 0.390" (9.91mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.225" (5.72mm) ominaisuudet -
Sähköinen Life 20,000 Steps Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch BCD 10 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 100mA 50VDC
Nykyinen arvostelu 100mA Yhteydenotto Material Beryllium Copper
Yhteydenotto Finish Gold Piiri BCD
Body Material - Actuator Type Rotary for Tool
toimilaite Level Flush, Recessed
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
221ADC10
221ADC10
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 50V