221ADA16
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
221ADA16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 221ADA16
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 50V
lomakkeissa: 221ADA16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1008 pcs
  • Viesti
221ADA16: n tekniset tiedot
Osa numero 221ADA16 Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 50V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59590 pcs Tietolomake 221ADA16.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 50VDC
päättyminen Style PC Pin Sarja 221
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Tube
Muut nimet CT3082 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 16 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 20,000 Steps
Pituus 0.390" (9.91mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.225" (5.72mm) ominaisuudet -
Sähköinen Life 20,000 Steps Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch Hexadecimal 16 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 100mA 50VDC
Nykyinen arvostelu 100mA Yhteydenotto Material Beryllium Copper