221AMA10R
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
221AMA10R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 221AMA10R
Valmistaja / merkki: CTS Electronic Components
Tuotteen Kuvaus SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 50V
lomakkeissa: 221AMA10R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
221AMA10R: n tekniset tiedot
Osa numero 221AMA10R Valmistaja CTS Electronic Components
Kuvaus SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 50V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 30525 pcs Tietolomake 221AMA10R.pdf
Pestävä Yes Voltage Rating 50VDC
päättyminen Style Gull Wing Sarja 221
Piki 0.100" (2.54mm), Full Pakkaus Cut Tape (CT)
Muut nimet CT3086CT Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 20,000 Steps
Pituus 0.390" (9.91mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.225" (5.72mm) ominaisuudet -
Sähköinen Life 20,000 Steps Yksityiskohtainen kuvaus Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 50VDC
Nykyinen arvostelu 100mA Yhteydenotto Material Beryllium Copper