2DB-52SA156
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2DB-52SA156
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 52POS PNL MNT
lomakkeissa: 1.2DB-52SA156.pdf2.2DB-52SA156.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
2DB-52SA156: n tekniset tiedot
Osa numero 2DB-52SA156 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 52POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2921 pcs Tietolomake 1.2DB-52SA156.pdf2.2DB-52SA156.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Double Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Sarja Micro, 2D
Pakkaus Bulk Muut nimet I2DB-52SA156
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 52 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 52 Position D-Sub, Double Density Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 5A