2DB-52SF171
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2DB-52SF171
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN DSUB RCPT 52POS STR CRIMP
lomakkeissa: 2DB-52SF171.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 758 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 758 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Viesti
2DB-52SF171: n tekniset tiedot
Osa numero 2DB-52SF171 Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN DSUB RCPT 52POS STR CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 758 pcs Tietolomake 2DB-52SF171.pdf
Jännite - DC Spark Over (Nim) Copper Alloy Jännite -
Kirjoita attribuutit - päättyminen Crimp
pinosuunnassa Signal Shell Size - Lisää (Convert From) Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium
Sarja Micro, 2D RoHS-tila Bulk
Pitch - Liitin - Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 52
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan osanumero 2DB-52SF171 Pituus - kierreosan Alla Head -
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 52 Position D-Sub, Double Density Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
Kuvaus CONN DSUB RCPT 52POS STR CRIMP Nykyinen Rating (Per yhteyttä) Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenottolomake 3 (DB, B) Double Density