2DB-52SF173
CannonCannon
Cannon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2DB-52SF173
Valmistaja / merkki: Cannon
Tuotteen Kuvaus CONN D-SUB RCPT 52POS PNL MNT
lomakkeissa: 1.2DB-52SF173.pdf2.2DB-52SF173.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 619 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 619 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
2DB-52SF173: n tekniset tiedot
Osa numero 2DB-52SF173 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 52POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 619 pcs Tietolomake 1.2DB-52SF173.pdf2.2DB-52SF173.pdf
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Double Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Sarja Micro, 2D
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 52
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 52 Position D-Sub, Double Density Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal