CPDQC12VE-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CPDQC12VE-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CPDQC12VE-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 12V 23V 0402C/SOD923F
lomakkeissa: CPDQC12VE-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
CPDQC12VE-HF: n tekniset tiedot
Osa numero CPDQC12VE-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 12V 23V 0402C/SOD923F Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 176137 pcs Tietolomake CPDQC12VE-HF.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12V (Max) Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 23V
Jännite - erittely (min) 14V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package 0402C/SOD-923F Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 115W
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 0402 (1006 Metric)
Muut nimet 641-1890-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus 30pF @ 1MHz Kaksisuuntaiset kanavat 1