CPDQC24VE-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CPDQC24VE-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CPDQC24VE-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 24V 46V 0402C/SOD923F
lomakkeissa: CPDQC24VE-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
CPDQC24VE-HF: n tekniset tiedot
Osa numero CPDQC24VE-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 24V 46V 0402C/SOD923F Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1160220 pcs Tietolomake CPDQC24VE-HF.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 24V (Max) Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 46V
Jännite - erittely (min) 26.5V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package 0402C/SOD-923F Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 138W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0402 (1006 Metric)
Muut nimet 641-1891-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus 13pF @ 1MHz Kaksisuuntaiset kanavat 1