CPDQC3V3T-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
CPDQC3V3T-HF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CPDQC3V3T-HF
Valmistaja / merkki: Comchip Technology
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 3.3V 6.2V 0402C
lomakkeissa: CPDQC3V3T-HF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
CPDQC3V3T-HF: n tekniset tiedot
Osa numero CPDQC3V3T-HF Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus TVS DIODE 3.3V 6.2V 0402C Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 226306 pcs Tietolomake CPDQC3V3T-HF.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 3.3V (Max) Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 6.2V
Jännite - erittely (min) 3.6V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package 0402C/SOD-923F Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 180W
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 0402 (1006 Metric)
Muut nimet 641-1893-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus 20pF @ 1MHz Kaksisuuntaiset kanavat 1