CT9EP104
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT9EP104 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT9EP104
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
lomakkeissa: CT9EP104.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
300 pcs
  • Viesti
CT9EP104: n tekniset tiedot
Osa numero CT9EP104 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59772 pcs Tietolomake CT9EP104.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.378" L x 0.378" W x 0.217" H (9.60mm x 9.60mm x 5.50mm)
Sarja CT9 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 100 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet CT-9EP 100K OHM (104)
Kierrosten lukumäärä 18 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 100 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment