CT9EP105
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT9EP105 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT9EP105
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE
lomakkeissa: CT9EP105.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
300 pcs
  • Viesti
CT9EP105: n tekniset tiedot
Osa numero CT9EP105 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 57784 pcs Tietolomake CT9EP105.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.378" L x 0.378" W x 0.217" H (9.60mm x 9.60mm x 5.50mm)
Sarja CT9 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 1 MOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet CT-9EP 1M OHM (105)
Kierrosten lukumäärä 18 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 1 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment