CT9EP204
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT9EP204 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT9EP204
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 200KOHM 0.5W PC PIN SIDE
lomakkeissa: CT9EP204.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
300 pcs
  • Viesti
CT9EP204: n tekniset tiedot
Osa numero CT9EP204 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 200KOHM 0.5W PC PIN SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53826 pcs Tietolomake CT9EP204.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.378" L x 0.378" W x 0.217" H (9.60mm x 9.60mm x 5.50mm)
Sarja CT9 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 200 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet CT-9EP 200K OHM (204)
Kierrosten lukumäärä 18 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 200 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment