CT9EW100
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT9EW100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT9EW100
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP
lomakkeissa: CT9EW100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
CT9EW100: n tekniset tiedot
Osa numero CT9EW100 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN TOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 64034 pcs Tietolomake CT9EW100.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±250ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.378" L x 0.217" W x 0.378" H (9.60mm x 5.50mm x 9.60mm)
Sarja CT9 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 10 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Kierrosten lukumäärä 18
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment