CT9EP502
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT9EP502 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT9EP502
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE
lomakkeissa: CT9EP502.pdf
  • Viesti
CT9EP502: n tekniset tiedot
Osa numero CT9EP502 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 69354 pcs Tietolomake CT9EP502.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.378" L x 0.378" W x 0.217" H (9.60mm x 9.60mm x 5.50mm)
Sarja CT9 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 5 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Muut nimet CT-9EP 5K OHM (502)
CT-9EP502
Kierrosten lukumäärä 18 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment säätö Tyyppi Side Adjustment