CT9EP500
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT9EP500 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CT9EP500
Valmistaja / merkki: Copal Electronics
Tuotteen Kuvaus TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN SIDE
lomakkeissa: CT9EP500.pdf
  • Viesti
CT9EP500: n tekniset tiedot
Osa numero CT9EP500 Valmistaja Copal Electronics
Kuvaus TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN SIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 54558 pcs Tietolomake CT9EP500.pdf
Toleranssi ±10% päättyminen Style PC Pins
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Koko / Dimension Square - 0.378" L x 0.378" W x 0.217" H (9.60mm x 9.60mm x 5.50mm)
Sarja CT9 resistiivinen Material Cermet
paneeli tila 50 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Bulk Kierrosten lukumäärä 18
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus 50 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment