CL240A05C
CrydomCrydom
CL240A05C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CL240A05C
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
lomakkeissa: 1.CL240A05C.pdf2.CL240A05C.pdf
  • Viesti
CL240A05C: n tekniset tiedot
Osa numero CL240A05C Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2367 pcs Tietolomake 1.CL240A05C.pdf2.CL240A05C.pdf
Jännite - Load 24V ~ 280V Jännite - Input 90 ~ 250VAC
Muut nimet CC1761 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 5A
Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CL2370-000
CL2370-000
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: HEAT SHRINK
Varastossa: 553701 pcs
ladata: CL2370-000.pdf
RFQ
Kuvaus: SIGMAFORM TUBING
Varastossa: 9460 pcs
ladata: CL2384-000.pdf
RFQ
CL240A05CH
CL240A05CH
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
ladata: CL240A05CH.pdf
CL240A10C
CL240A10C
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
ladata: CL240A10C.pdf
CL240A05
CL240A05