CL240A05RC
CrydomCrydom
CL240A05RC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CL240A05RC
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
lomakkeissa: 1.CL240A05RC.pdf2.CL240A05RC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
  • Viesti
CL240A05RC: n tekniset tiedot
Osa numero CL240A05RC Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2345 pcs Tietolomake 1.CL240A05RC.pdf2.CL240A05RC.pdf
Jännite - Load 24V ~ 280V Jännite - Input 90 ~ 250VAC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja CL Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 5A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant