CL240A10
CrydomCrydom
CL240A10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CL240A10
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
lomakkeissa: 1.CL240A10.pdf2.CL240A10.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
CL240A10: n tekniset tiedot
Osa numero CL240A10 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2187 pcs Tietolomake 1.CL240A10.pdf2.CL240A10.pdf
Jännite - Load 24V ~ 280V Jännite - Input 90 ~ 250VAC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja CL Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Muut nimet CC1756 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 10A
Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CL240A05RC
CL240A05RC
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
Varastossa: 2345 pcs
ladata: CL240A05RC.pdf
RFQ
CL240A10R
CL240A10R
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V