CL240D10R
CrydomCrydom
CL240D10R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CL240D10R
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
lomakkeissa: 1.CL240D10R.pdf2.CL240D10R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
CL240D10R: n tekniset tiedot
Osa numero CL240D10R Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2799 pcs Tietolomake 1.CL240D10R.pdf2.CL240D10R.pdf
Jännite - Load 24V ~ 280V Jännite - Input 3 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja CL Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC
Muut nimet CC2108
CL240D10R-ND
Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 10A