CL240D10C
CrydomCrydom
CL240D10C Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CL240D10C
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
lomakkeissa: 1.CL240D10C.pdf2.CL240D10C.pdf
  • Viesti
CL240D10C: n tekniset tiedot
Osa numero CL240D10C Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2403 pcs Tietolomake 1.CL240D10C.pdf2.CL240D10C.pdf
Jännite - Load 24V ~ 280V Jännite - Input 3 ~ 32VDC
Muut nimet CC1759 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 10A
Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CL240D10CH
CL240D10CH
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Varastossa: 2485 pcs
ladata: CL240D10CH.pdf
RFQ
CL240D10R
CL240D10R
valmistajat: Crydom
Varastossa: 2799 pcs
ladata: CL240D10R.pdf
RFQ
CL2500
CL2500
valmistajat: Klein Tools
Kuvaus: 1000A AC/DC TRMS CLAMP METER