CL240D10RC
CrydomCrydom
CL240D10RC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CL240D10RC
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
lomakkeissa: 1.CL240D10RC.pdf2.CL240D10RC.pdf
  • Viesti
CL240D10RC: n tekniset tiedot
Osa numero CL240D10RC Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2984 pcs Tietolomake 1.CL240D10RC.pdf2.CL240D10RC.pdf
Jännite - Load 24V ~ 280V Jännite - Input 3 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja CL Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC
Muut nimet CC2109
CL240D10RC-ND
Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 10A
Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
CL240D10
CL240D10
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Varastossa: 2561 pcs
ladata: CL240D10.pdf
RFQ
CL2500
CL2500
valmistajat: Klein Tools
Kuvaus: 1000A AC/DC TRMS CLAMP METER