DC200A40
CrydomCrydom
DC200A40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DC200A40
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 40A 1-150V
lomakkeissa: 1.DC200A40.pdf2.DC200A40.pdf
  • Viesti
DC200A40: n tekniset tiedot
Osa numero DC200A40 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 40A 1-150V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3839 pcs Tietolomake 1.DC200A40.pdf2.DC200A40.pdf
Jännite - Load 1V ~ 150V Jännite - Input 90 ~ 140VAC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja PowerPlus DC Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi DC
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 16 mOhms Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 40A