DC200D10
CrydomCrydom
DC200D10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DC200D10
Valmistaja / merkki: Crydom
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 10A 1-150V
lomakkeissa: 1.DC200D10.pdf2.DC200D10.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DC200D10: n tekniset tiedot
Osa numero DC200D10 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 10A 1-150V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1053 pcs Tietolomake 1.DC200D10.pdf2.DC200D10.pdf
Jännite - Load 1V ~ 150V Jännite - Input 4 ~ 32VDC
päättyminen Style Screw Terminal Toimittaja Device Package -
Sarja PowerPlus DC Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi DC
Muut nimet CC1856 Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 40 mOhms
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Tyhjäkäyntivirran 10A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant